Ostatní ošetření

Transplantace vlasů, mikrodermabraze, kosmetická ošetření, biostimulace

Produkty značek Institut Esthederm, Cosmedix, Miracletox, Thesera, Medic8 a Monoderma po pečlivé a odborné diagnostice pleti, provádíme komplexní ošetření Vaší pleti. Náš proškolený personál s mnohaletou praxí v oboru Vám pomůže vybrat nejvhodnější produkty i pro Vaši domácí péči. Veškeré produkty nabízíme přímo u nás k prodeji.

 • Transplantace vlasů

  Představujeme Vám novou, revoluční metodu transplantace vlasů. Jedná se o roboticky asistovanou transplantaci vlasů. Metoda F.U.E, tj. folicullar unit extraction, je velmi rychlá metoda extrakce a implantace jednotlivých vlasových váčků (v počtu 1-3 mikroštěpu) za pomoci robotického automatu vedeného za pomoci lékaře specialisty.

  Tento  systém je jedinečný, v České republice málo známý. Patent má svůj původ v USA,  náš robotický přístroj byl vyvinut francouzskou firmou Medicamat.

  Proti běžné "stripové" technice transplantace vlasů, poskytuje tato metoda mnohé výhody.

  Jednou z nejzásadnějších výhod je, že tato metoda je prováděna bez použití skalpelu, tudíž nezanechává jizvu a je i nižší riziko infekce. Doba samotného zákroku je zkrácena přibližně na polovinu, operace je pro pacienta v mnoha ohledech komfortnější.

  Jak zákrok probíhá?

  Výkon probíhá na operačním sále. Nejdříve je holicím strojkem vyholen pruh vlasů v týlní oblasti v závislosti na hustotě vlasů  a množství transplantovaných sazenic klienta. V lokální anestezii je pak za sterilních podmínek prováděna extrakce samotných vlasových jednotek plastickým chirurgem za pomoci automatizovaného přístroje. Díky speciálnímu nástavci lze rotací obříznout vlas od kůže a podtlakem vsát do přístroje. Štěpy jsou stejně velké, neobsahují více než nezbytně nutnou část kůže a podkoží, což umožňuje aplikaci více vlasových jednotek na určitou plochu a snižuje se i riziko poškození sazenic ve srovnání s klasickou metodou.  Po ukončení odběru následuje lokální anestezie příjmového místa, kam se po jedné vlasové jednotce  aplikují pomocí speciálního  nástavce.

 • Mikrodermabraze

  Diamantová mikrodermabraze je velmi žádanou a efektivní metodou hloubkového čištění pleti. Pomocí diamantových krystalů a mírného podtlaku (vakua) dochází k šetrnému, leč velmi intenzivnímu odstranění zrohovatělých kožních buněk a odstranění nečistot z ucpaných pórů. Dochází i ke zvýšené mikrocirkulaci ve tkáních, která napomáhá regeneraci pleti (posiluje kolagenová a elastinová vlákna). Nejvhodnější kombinací po ošetření diamantovou mikrodermabrazí je aplikace laserové gelové masky dle individuální potřeby pleti. Tím se účinek na pleť mnohonásobně zintenzivní (aktivní látky v masce působí přímo na "živé"kožní buňky). Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti, kontraindikace jsou pouze rozšířené červené žilky v ošetřované lokalitě. Nenáročnost na hojení, ani nutnost chránit pokožku po zákroku ochrannými faktory je velkou výhodou. Pozitivní účinek na pleť je patrný již po prvním ošetření.

  55db5db0b586e 93c66 55db5db0cbbec 62701 55db5db079f41 2ea3b 55db5db09a6d0 3d9d2

 • Kosmetická ošetření

  „Když pokožka trpí, je lepší naučit ji jak správně fungovat, než ji nadměrně ošetřovat“
  Jean-Noel THOREL, Zakladatel fa Institut Esthederm

  Našim klientům se snažíme poskytovat jedinečnou péči o jejich pokožku. Aplikace výjimečných, kvalitních kosmetických produktů, je to nejvhodnější co můžeme udělat v každodenní péči o naši pleť. Proto k ošetření používáme produkty fa INSTITUT ESTHEDERM, které jsou naprosto ojedinělé svým složením a plně respektují přirozenou funkci naši pokožky. Působí dlouhodobě udržet pozitivní stav pokožky.

  ZÁKLADNÍ FILOZOFIE INTITUT ESTHEDERM

  Respektuje kožní ekologii

  • KŮŽE JE EKOSYSTÉM - ošetření INTITUT ESTHEDERM plně respektuje ekosystém pokožky
  • KŮŽE VNÍMÁ OKOLNÍ PROSTŘEDÍ - INTITUT ESTHEDERM bere zřetel na vztahy naší pokožky s prostředím a napomáhá jejímu přizpůsobeni
  • KŮŽE JE ODRAZEM CELKOVÉ VNITŘNÍ POHODY - produkty INTITUT ESTHEDERM jsou biologicky a energeticky aktivní
  • KŮŽE SE V ČASE MĚNÍ - vytvořený systém INTITUT ESTHEDERM, který bere ohled na přirozené změny potřeb v nočním čí denním období zda je léto nebo zima i změny vznikající věkem

  ZÁKLADNÍ ELEMENTY PRODUKTŮ

  • VODA - celulární voda vytvořená výzkumem INTITUT ESTHEDERM má unikátní složení. Látky které obsahuje, jsou identické s těmi,které žijí v kožní buňce.Proto napomáhá optimálnímu zdravému fungování kožních buněk.
  • SVĚTLO - průkopníkem ve fotobiologii je INTITUT ESTHEDERM-technologie UV in Cellium umožňuje všem pokožkám,využívat pozitivních efektů slunečního záření,zatímco jsou i současně vysoce chráněny proti vlivům negativním.
  • CYKLY-IE plně respektuje přirozené cykly každé pokožky.Vznikající vlivem sezoních změn(jiné jsou v letní období a zimním), potřeby pro denní i noční péči a měnící se věk.
 • Biostimulace

  Hlavní předností biostimulačního Opthant soft laseru je protizánětlivý, regenerační a analgetický účinek na poškozenou tkáň. Možnost nastavení paprsku bodově i plošně umožňuje bez problému ošetřit lokality obličeje i těla.

  Často se používá na urychlení hojení poúrazových ran, pooperačních jizev, zmírnění otoků a hematomů, popálenin, hlubokých nehojících se odřenin, ekzémů.

  Biostimulace má podstatný podíl i při léčbě oparů. Zmírňuje četnost výsevu a urychluje hojení. Herpesy způsobují různé
  typy virů. Nečastěji jsou opary v obličeji způsobené virem Herpes simplex (výsev na rtech,nosu...), po těle např. virem Varicella zoster (způsobuje pásový opar) a mnoho dalších forem.

  Analgetický účinek biostimulace snižuje citlivost a bolestivost ošetřované lokality.

  Zákrok je naprosto bezbolestný (tím se stává vhodným i pro děti), před jeho absolvováním není nutná žádná speciální příprava. Po ošetření biostimulačním laserem se ihned můžete navrátit k běžným aktivitám bez omezení.

  Četnost ošetření a terapeutický čas se volí  individuálně dle typu poškození (jiné nastavení je u otoků, jiné u herpesu atd.) dále podle lokality, velikosti postiženého místa...

  Časnou a vhodnou aplikací biostimulačnáho laseru se výrazně zkrátí doba hojení vašeho problému!
  Přijďte jeho účinek vyzkoušet na “vlastní kůži“.

#