Rozhodli jsme se k aplikaci tetování přistupovat jinak, než v běžných salónech. Klademe větší důraz na hygienu a individuální přístup ke klientovi. Používáme nejmodernější techniku která je dostupná na českém trhu.

Používáme nejkvalitnější barvy značky Intenze, na které lidská kůže reaguje pozitivně. Jednorázové jehly a další potřeby balené sterilně zaručují že všechny hygienické nároky budou dodrženy.

Individuální návrhy

Ke každému tetování, i jeho návrhu přistupujeme individuálně, což znamená že s vašim návrhem, nebo nápadem budeme pracovat, tak abychom našli tu nejlepší možnost, která bude nakonec zvěčněna na vaší kůži.

Na rozdíl od běžných salónů k nám můžete přijít i naprosto bez nápadu, my poté v závislosti na konzultacích s vámi vymyslíme, a zpracujeme několik návrhů, z kterých si určitě vyberete.

Předělávky starých tetování

Nelíbí se vám už vaše staré tetování, nechce se ho nákladně a bolestně zbavovat? Nabízíme vám jednoduché řešení, zpracujeme návrh nového tetování tak aby zakrylo to vaše staré.

Ve většině případů předělané tetování vypadá lépe než kůže po odstranění tetování.

Umělecké zpracování

K vašemu tetování budeme přistupovat jako k uměleckému dílu. Uvědomujeme si, že tetování je na celý život a tak se snažíme dělat s uměleckým cítěním, tak aby se neokoukali, za měsíc, za rok ani za 5 let.

K větší originalitě nám dopomáhá využívání zajímavých barev a práce s nimi. Například tetování UV barvami, které pod normálním světlem nejdou vidět ale pod UV světlem krásně svíti.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz