„Když pokožka trpí, je lepší naučit ji jak správně fungovat, než ji nadměrně ošetřovat“
-Jean-Noel THOREL, Zakladatel fa Institut Esthederm

Našim klientům se snažíme poskytovat jedinečnou péči o jejich pokožku. Aplikace výjimečných, kvalitních kosmetických produktů, je to nejvhodnější co můžeme udělat v každodenní péči o naši pleť. Proto k ošetření používáme produkty fa INSTITUT ESTHEDERM, které jsou naprosto ojedinělé svým složením a plně respektují přirozenou funkci naši pokožky. Působí dlouhodobě udržet pozitivní stav pokožky.

ZÁKLADNÍ FILOZOFIE INTITUT ESTHEDERM

Respektuje kožní ekologii

  • KŮŽE JE EKOSYSTÉM - ošetření INTITUT ESTHEDERM plně respektuje ekosystém pokožky
  • KŮŽE VNÍMÁ OKOLNÍ PROSTŘEDÍ - INTITUT ESTHEDERM bere zřetel na vztahy naší pokožky s prostředím a napomáhá jejímu přizpůsobeni
  • KŮŽE JE ODRAZEM CELKOVÉ VNITŘNÍ POHODY - produkty INTITUT ESTHEDERM jsou biologicky a energeticky aktivní
  • KŮŽE SE V ČASE MĚNÍ - vytvořený systém INTITUT ESTHEDERM, který bere ohled na přirozené změny potřeb v nočním čí denním období zda je léto nebo zima i změny vznikající věkem

ZÁKLADNÍ ELEMENTY PRODUKTŮ

  • VODA - celulární voda vytvořená výzkumem INTITUT ESTHEDERM má unikátní složení. Látky které obsahuje, jsou identické s těmi,které žijí v kožní buňce.Proto napomáhá optimálnímu zdravému fungování kožních buněk.
  • SVĚTLO - průkopníkem ve fotobiologii je INTITUT ESTHEDERM-technologie UV in Cellium umožňuje všem pokožkám,využívat pozitivních efektů slunečního záření,zatímco jsou i současně vysoce chráněny proti vlivům negativním.
  • CYKLY-IE plně respektuje přirozené cykly každé pokožky.Vznikající vlivem sezoních změn(jiné jsou v letní období a zimním), potřeby pro denní i noční péči a měnící se věk.
KosmetikaKosmetikaKosmetikaKosmetikaKosmetikaKosmetika
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz