Hyperpigmentace jsou stále častějším estetickým problémem. Jejich vznik je nejčetněji zapříčiněn nadměrným sluněním bez vhodných ochranných krémů, užíváním některých léčiv, genetickou dispozicí, těhotenstvím atd. Bývají mnohdy velmi výrazné a odolné vůči pokusům o jejich korekci kosmetickými přípravky.

Produktů a metod na jejich zmírnění je mnoho, však jen malá část vede k uspokojivým výsledkům.

V našem centru volíme cesty chemické (bělící white séra) a fyzikální (IPL technologie viz. odkaz laserové ošetření). Oba postupy jsou účinné, nutná a velmi důležitá je vstupní konzultace. V průběhu ní zjistíme zda a čím již byla pigmentace léčena a zvolíme postup dalšího řešení problému.

Bude-li vhodná aplikace bělícího séra, provádí se pomocí dermarolerů. Aktivní látka se jeho pomocí dostane do hlubších struktur kůže, kde působí mnohem intenzivněji na korekci hyperpigmentace, než kdyby byla nanesena pouze na její povrch.

Ošetření probíhá stejným postupem jako u ostatních typů ošetření dermarolery.

Dbát důsledně pokynů po zákroku je nemalý díl úspešné terapie.

Především však používání vhodných ochranných krémů proti UV záření.

Vhodné přípravky vám rádi doporučíme po ošetření a lze je v našem centru ihned zakoupit např. Anthelios 50+ fa La-Roche Posay.

Mějte na paměti, že vhodná prevence vzniku nežádoucích hyperpigmentací vhodnými kosmetickými produkty je lepší než pozdní řešení důsledků nevhodné nebo nepravidelné péče o vaši pleť.

Průlomem v boji se vznikem hyperpigmentací,je patentovaný přípravek PHOTO REVERSE fa Institut Esthederm, který nejenže chrání pokožku před škodlivým UV zářením, ale také blokuje tvorbu pigmentu přímo v kožní buňce. Získal i ocenění TOP produkt. Je možno ho zakoupit pouze v centrech s výhradním zastoupením fa Institut Esthederm.

TEDY I U NÁS.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz