Princess® Rich nahrazuje ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stáří. Je určen k injekční aplikaci do povrchové dermis, nejlépe hlouběji. Zlepšuje napětí pokožky a elasticity kůže, používá se pro mezoterapii anebo slouží k výplni jemných vrásek u očí a úst.

Princess® FILLER je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek. Aplikace se provádí injekčně do nazolabiálních rýh (rýhy od nosu k ústům), glabely (vráska mezi obočím). Princess® FILLER se používá také k vyplnění jizev a zvětšení objemu rtů.

Princess® VOLUME je gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové určený ke korekci hlubokých vrásek a k obnovení objemu kůže. Aplikace se provádí injekčně do podpovrchové až hluboké vrstvy dermis.

Jejím základem je vysoce čistá kyselina hyaluronová, která neobsahuje žádné živočišné příměsi. Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozenou součástí lidského organizmu, proto ji tělo přirozenou cestou také odbourává. Díky tomu je u použití preparátu vysoce bezpečné.
Gel je díky technologii S.M.A.R.T. homogenní. Neobsahuje partikule, což má příznivý vliv na přirozený tvar výplně a především jednoduchou aplikaci.

Dočasné injekční výplně na vyhlazení vrásekDočasné injekční výplně na vyhlazení vrásekDočasné injekční výplně na vyhlazení vrásek
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz