Velmi žádanou operací v ambulancích plastického chirurga je zvětšení prsou pomocí silikonových implantátů, tzv. augmentace prsou. Je to výkon, při kterém se vloží umělé silikonovým gelem plněné implantáty do těla klientky a tím docílíme požadované velikosti prsou.

Indikace ke zvětšení prsou

Zvětšení prsou se nejčastěji provádí na přání klientky, která není spokojená se svou stávající velikostí prsou nebo si přeje změnu tvaru prsu. Rovněž může být indikace z důvodů odebrání prsu při rakovině, nebo např. při vrozeném nevývinu prsu.

Jaké používáme silikonové implantáty

Na naší klinice používáme nejkvalitnější implantáty předního amerického výrobce, zn. Natrelle, dříve McGhan. Věříme, že pokud chceme předejít komplikacím a chceme klientce nabídnout to nejlepší, není důvod se cenově podbízet o pár tisíc korun a tím riskovat brzké pooperační komplikace event. prasknutí implantátu či jinou nechtěnou komplikaci.

Kam se implantáty dávají

Existují 3 pozice, kam se implantáty dají vložit. Na naší klinice je nejčastější umístění pod prsní žlázou, druhé je pod prsní sval a třetí typ - pod prsní fascii nepoužíváme. Až při konzultaci a zjištění Vašich snů je možné vybrat nejlepší umístění tak, aby Vaše poprsí vypadalo přirozeně a přitom sexy.

Jaké silikony - anatomické nebo kulaté

Je to věčná otázka všech diskuzních fór. Jaké implantáty jsou pro mne nejlepší? Kulaté nebo anatomické? Důvěřujte svému operatérovi a hlavně si je sama vyzkoušejte při vlastní konzultaci.

Jak velké silikonové implantáty

To opět prozradí až konzultace. S sebou si přineste sportovní podprsenku a těsnější halenku. Abyste si vše mohla v klidu vyzkoušet, máme připravenou sadu implantátů různé velikosti a tvarů - anatomické i kulaté. Uvidíte se sama v zrcadle a řeknete si, která velikost Vám nejvíce vyhovuje.

Pokud máte další otázky ke zvětšení prsou, neváhejte nás kontaktovat přes kontaktní formulář nebo přímo zavolejte na tel.: 777 136 908.

Zvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantátyZvětšení prsou silikonovými implantáty
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz