Desáté výročí !

Slavit desáté výročí Effect clinic můžeme jen díky Vám. Buďte u toho s námi. K této události pro Vás připravujeme zajímavé novinky, výhodné akce...první kterou startujeme od pátku 13.9. do konce září platí 50% sleva laserové epilace i na epilace objednané v tomto období, realizované max měsíci říjnu.

Akce - 10%sleva - oslava založení kliniky

Vážení fanoušci a klienti naší kliniky, 

k desátému výročí kliniky Effect jsme pro vás připravili speciální 10% slevu na všechny zákroky v lokální anestezii, včetně výplní a botoxu.

Pro získání slevy v případě ošetření výplňovými materiály a botoxem je nutná rezervace termínu na recepci kliniky Effect a to nejpozději do konce příštího týdne (tzn.do 4.1.2019). Zákrok je pak možno podstoupit kdykoliv v měsíci lednu 2019.

Kontakt na kliniku

Pro získání 10% slevy na zákroky v lokální anestezii je vyhrazen speciální konzultační den - 3.1.2019. Objednat se můžete na info@justan.cz

Při objednávce online napište do předmětu zprávy heslo: ,,10.výročí kliniky=10% sleva”

Na shledanou s Vámi na naší klinice se těší

Tým kliniky @

botox day

Važené klientky a klienti,

do tohoto roku jsme připravili několik novinek mezi které bude patřit i "botox-day" . Den, ve kterém bude sleva 20% na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Takže do podpaží to bude stát jen 6400Kč a celý obličej je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení......a je hned příští týden v pátek 12.1.2018.

 

Hezký den

tým Effect Clinic

Vánoce a Nový rok

Kolektiv kliniky Effect přeje všem svým klientům a klientkám překrásné prožití svátků vánočních, spoustu pohody u vánočního stromečku a klidný průběh novoročních oslav.

 

Akce Hydrolifting

Během měsíce listopadu jsme pro Vás připravili akci na Hydrolifting kyselinou hyaluronovou obohacenou o koktejl vitamínů. Slevová cena je 2700 Kč včetně lokální anestezie. Dopřejte pleti hydrataci, regeneraci a podzimní refresh. 

Vánoční omlazení obličeje se slevou 30%

Tento pátek 2.12. proběhne slevová akce - Vánoční omlazení obličeje - na kterou dáváme slevu 30%. Do akce zahrnujeme všechny injekční výplně obličeje, takže např. kompletní ošetření s výplní tváří bude stát 10.500kč, čili se slevou 4500Kč. Těšíme se na Vás.

AKCE 1+1

Dne 17.října 2016 proběhne na naší klinice akční den na odstranění znamínek. Akce se jmenuje 1+1 a znamená, že každé další znamínko je ZDARMA. Za odstranění 6 znamínek tedy můžete ušetřit 2250kč.

Akce 1+1

Dne 10.února 2016 proběhne na naší klinice akční den na odstranění znamínek. Akce se jmenuje 1+1 a znamená, že každé další znamínko je ZDARMA. Za odstranění 6 znamínek tedy můžete ušetřit 2250kč.

Až se léto zeptá...

Až se léto zeptá, jak jste se něj připravovali, promluví za Vás činy! Využijte naši březnovou 15% slevu na trvalé laserové epilace. Staňte se naším dalším spokojeným klientem

Akce PLASMA

Rozhodli jsme se pro netradiční výzvu, která by jednou pro vždy mohla skoncovat s otázkou, která plasma terapie je lepší, od firmy RegenLab nebo z produkce TrayLIFE ? Protože si myslíme, že obě jsou víceméně stejně účinné, hledáme dobrovolnice, které si nechají ošetřit polovinu obličeje obohacenou plasmou od RegenLabu a druhou polovinu těla aktivovanou plasmou od TrayLIFE.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz