Ošetření se provádí za použití technolgie OPTANT SOFT laser. Účinek laserové gelové masky má významný podíl na urychlení vstřebání a efektivnější využití všech aktivních látek, které se před ošetřením na povrch pokožky aplikují. Spektrum dvou laserových paprsků (modrého a červeného) vyvolává zrychlenou mikrocirkulaci, rychlejší látkovou výměnu ve tkáních. Toto ošetření je nejvyhledávanější pro svoje významné protizánětlivé, protiaknózní, regenerační a hydratační účinky. Často též jako podpora hojení jizev po úrazech a chirurgických zákrocích. Ošetření OPTANT SOFT laserem je zcela bezbolestné a relaxační. Nevyžaduje žádnou speciální přípravu před ani po ošetření.

AKNÉ

Aktivní látky obsažené v gelové masce (antibakteriální) napomáhají zklidnění zánětlivých procesů, urychlují hojení i u těžkých forem akné. Příznivě působí na kvantitu i kvalitu kožního mazu. Vedou k hloubkovému pročištění pleti a znovu navození rovnováhy v ní.

HYDRATACE

Dehydratovaná pleť je mnohem častěji předčasně postižena zvýšenou tvorbou mimických vrásek. Zvolením vhodné formy intenzivní hydratace působíme preventivně proti tomuto nežádoucímu jevu. Intenzivní hydratační séra a masky v kombinaci s laserem transportují živiny do hlubších vrstev kůže a jsou nejlepší možnou volbou.

REGENERACE

Laserová regenerační maska je mimořádně vhodný doplněk při ošetření pulsním světlem (IPL). Lze ji aplikovat v mezidobí jednotlivých IPL ošetření (např.1.oš.IPL po 14 dnech gelová maska a po 14 dnech opět IPL). Tím se regenerační kúra stává maximálně účinnou. Dále ji lze výborně využít jako následnou "udržovací" péči po hloubkové regeneraci pulzním světlem. Její nesporné regenerační účinky, snížení nadměrného tonusu (napětí) v pleti, které vede k tvorbě vrásek lze pozorovat, ale i při její samostatné aplikaci.

JIZVY

Protizánětlivý a regenerační účinek se výrazně podílí na rychlejším zhojení jizev po úrazech, chirurgických zákrocích. Zrychlenou látkovou výměnou v poškozených tkáních dochází k "nastartování" hojivých procesů. Snižuje otoky i bolestivost postiženého místa. Aplikace se doporučuje opakovat v cca týdenním intervalu.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz