Obličej

Rozšířené červené žilky vznikají nejčastěji vlivem genetiky, vysokým krevním tlakem, zevními vlivy počasí (mráz). Jejich korekce není jen záležitostí estetiky, ale i léčby některých kožních onemocnění např.Rosacea.
Cílovým místem paprsku IPL je hemoglobin (krevní barvivo) v rozšířených cévkách. Tepelná energie zataví drobné žilky, tím se stávají nefunkčními a tělo je cca 4-6 týdnů po ošetření odbourá. Ošetření se opakuje po cca 4 týdnech.

Tělo

Rozšířené žilky "metličky" na dolních končetinách jsou velmi častým jevem. Špatná cirkulace krve v dolních končetinách vlivem dlouhého stání nebo naopak i způsobené sedavým zaměstnáním jsou nejčastější. Genetika v této problematice hraje významnou roli. Korekce žilek na dolních končetinách provádíme pomocí laseru LIGHT SHEER. Možnost nastavení vysoké tepelné energie do malé plošky, zaručuje vysoký terapeutický účinek. Energie laseru se orientuje do hemoglobinu (krevní barvivo) v rozšířené žilce. Následně dojde k zaslepení žilky a její nefunkčnosti. Po cca 4-6 týdnech dojde k jejich rozpadu a odhojení. Při použití této technologie dochází již po 1.oš. k významné redukci žilek (cca 80%)

Rady před ošetřením

Jediné co není vhodné před ošetřením žilek IPL nebo LIGHT SHEER je opálená pokožka. Vytrácí se barevný rozdíl mezi žilkou a okolní barvou kůže. Defekt se stává pro technologie málo čitelný. Tím by se jeho maximální možný účinek snížil, což je nežádoucí.

Rady po ošetření

Všechna ošetřovaná místa je vhodné chránit proti slunečnímu záření, účinnými krémy 50+. Platí především u ošetření obličeje. U dolních končetin odpadá nepříjemné bandážování, jako např.po sklerotizaci žil. Jakákoliv vaše aktivita je možná bez omezení.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz