Trápí Vás nežádoucí chloupky se kterými neustále marně bojujete pomocí pinzet, vosků, depilačních strojků a ony opět po pár dnech nepříjemně a nehezky dorůstají? Nevzdávejte svůj boj, jen volte ty nejlepší a nejefektivnější zbraně! V našem centru Vám je nabízíme. Trvalé laserové epilace provádíme nejmodernější a nejúčinnější technologií LIGHT SHEER fa LUMENIS, které byl jako jedné z mála udělen prestižní certifikát FDA.

Základní princip jeho výjimečné účinnosti na korekci nežádoucího ochlupení je selektivní fototermolýza (tzn. přesně mířená vysoká tepelná energie). Orientuje se pouze do pigmentu chlupu a sváží se cíleně do jeho cibulky (folikulu), kterou poškozuje.

Výhodou laserové epilace naší technologií je vysoká míra rozlišení barvy kůže, lze ji proto použít u všech fototypů (I-IV). Bez rizika popálení povrchu pokožky.

Jak se na laserovou epilaci připravit?

Doporučujeme z ošetřované lokality cca 4-6 týdnů NEODSTRAŇOVAT chloupky pomocí vosku, pinzety, depilačního strojku (po vytržení chloupku by chybělo propojení mezi hlavicí laseru a cibulkou). Trápit s chloupky se však nemusíte, lze je zaholovat, sestřihovat nebo používat po toto období depilační krémy. Naposledy však cca 2-3 dny před plánovaným laserovým ošetřením.

Průběh ošetření laserem

Odborně zaškolený personál po vstupní bezplatné konzultaci navolí nejvhodnější postup při Vašem laserovém zákroku. Zohlední barvu kůže, hustotu ochlupení, lokalitu atd. Poté nanese na celou ošetřovanou ploch indiferentní gel (mnoho z nás se s ním již potkalo např. při ultrazvukovém vyšetření), přiloží plně chlazenou hlavici laseru z níž pulzy vycházejí. Ošetření není nijak bolestivé, není třeba se ho obávat. Vnímáno je jako drobné štípání. U zvláště citlivých klientů nebo lokalit (např.třísla) lze před zákrokem aplikovat Emlu (mast k lokálnímu znecitlivění).

Bezprostředně po laserové epilaci se můžete věnovat všem běžným aktivitám bez omezení.

Epilace - laserová trvalá epilaceEpilace - laserová trvalá epilace
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz