Na naší klinice se rovněž zabýváme plastickou a estetickou chirurgií. Naším cílem je Vám nabídnout kompletní spektrum výkonů plastické a estetické chirurgie prováděných v lokální anestezii. K tomu máme pro Vás připraveny 2 operační místnosti a potřebné zázemí.

Všechny operace v celkové narkóze provádíme na nejmodernější a nejluxusnější klinice v České republice - Surgal Clinic v Brně, kde je pro Vás zajištěna nonstop péče se sloužícím chirurgem a anesteziologem v nemocnici. Takový komfort na jiném soukromém pracovišti nenajdete. V případě kompikací Vám garantujeme tu nejlepší možnou a nejrychlejší péči po 24 hodin denně. Pokud přemýšlíte o plastické operaci, pak operace ve skutečné nemocnici je určitě přínosem.

Effect Clinic - laserové a estetické centrum, plastická chirurgie, sál 2Effect Clinic - laserové a estetické centrum, plastická chirurgie, konzultační místnostSurgal Clinic - plastická chirurgie, klasický pokojEffect Clinic - laserové a estetické centrum, plastická chirurgie, sál 1Surgal Clinic - plastická chirurgie, moderní pokojEffect Clinic - laserové a estetické centrum, plastická chirurgie, sál 1
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz