Zbavit se nežádoucích chloupků na těle i v obličeji není moderní pouze v dnešní době. Když nahlédneme do historie depilací a epilací, již první zmínky pocházejí z období 3.tisíce let před n.l. Podle zdrojů obsahovaly „depilační přípravky“ nehašené vápno, arzen či škrob. Vlnu „nahé“ pokožky v roce 1915 průlomově odstartovala titulní strana časopisu Harper´s Bazaar ,kterou zdobila modelka s odhalenými rameny a do hladka odholeným podpažím. Nastal čas, pro odstartování hvězdné kariéry „žiletky“.

Každá metoda v historii i současnosti měla jedno společné a to zbavit se, na co možná nejdelší dobu, nežádoucích chloupků. Dnešním hitem v účinném boji s nimi, je jednoznačně LASER. Dle typu chloupků (např. jejich barva, pevnost, četnost, lokalita) používáme různé terapeutické technologie a postupy, které jsou k jejich redukci účinné. Proto v našem centru nabízíme epilace laserem Light Sheer, IPL technologií, ale i elektrickou jehlou. Proto každý problém s chloupky dokážeme řešit, bez ohledu na lokalitu a barvu ochlupení i fototyp.

Rozlučte se s každodenním holením, častou depilací voskem a pinzetou. Efektivní řešení vám nabízíme v našem centru. Přijďte se přesvědčit.

55db0e23b63f8-dd208.jpg
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz