Vítáme vás na stránkách Effect clinic - Estetického a laserového centra v Brně

Základ tohoto pracoviště byl položen již v roce 2009 Evou Burianovou. Nabízelo veškeré spektrum laserových zákroků od trvalé epilace, korekce červených žilek, omlazení pleti IPL technologií až po odstranění pigmentací a aplikace laserových gelových masek. Také nadstandartní kosmetická ošetření produkty firmy Institut Esthederm a mnoho dalších.

Velkou poptávkou po výkonech z oboru plastické a estetické chirurgie byla v roce 2011 rozšířena nabídka centra o všechny zákroky tohoto dnes tak velmi oblíbeného oboru. Z mnoha zákroků jmenujme např. korekce víček, modelace ušních boltců, augmentace, modelace prsů, odstranění znamínek chirurgicky i laserem, aplikace výplňových materiálů a mnoho další viz služby. To vše pod odborným vedením MUDr. Ivana Justana, PhD.

Vysoká efektivita námi nabízených zákroků nemohla vést k volbě jiného názvu našeho pracoviště než „EFFECT CLINIC“.

V příjemných prostorách našeho centra, které se nachází v samém srdci městské části Královo pole, vám nabízíme ošetření nejmodernějšími laserovými technologiemi a ucelené spektrum všech plasticko-estetických výkonů.

Ošetřující personál s mnohaletou praxí v oborech plastická chirurgie, dermatologie a kosmetologie nabízí vysokou míru odbornosti. Citlivý a individuální přístup je naší prioritou.

Přijďte se přesvědčit, že s námi lze Váš problém efektivně řešit
Váš tým Effect clinic

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz