Pokud při léčbě bradavic selhávají všechny dostupné (standardní) metody, mražení dusíkem, excize, použití “leptadel”, exkocheace, přípravky farmaceutických firem…

Nevzdávejte svůj marný boj. Volte dnes tak vyhledávané a efektivní laserové ošetření.

Vzhledem k tomu, že bradavic je mnoho typů, provádí se i jejich léčba několika možnými způsoby v závislosti na velikosti, lokalitě, délce předchozí neúčinné léčby. Pokud nedojde k zahájení včasné, vhodné terapie bradavice se velmi rychle množí. Jejich původ je virový.

První volba

Nejčastější první volbou bývá ošetření laserem Light Sheer. Jeho vysoká tepelná energie se vychytává v přívodné cévě bradavice, kterou postupně koaguluje. Tím se uzavře přívod živin do bradavice a ta postupně odumírá. Ošetření se provádí v lokální anestezii nebo po aplikaci masti na lokální znecitlivění Emla. Po ošetření se místo kryje tekutým obvazem, který nijak neomezuje v běžných denních činnostech. Toto ošetření probíhá bez jediné “kapky krve“. Tím nehrozí infikování okolí a další roznesení virů do okolí,j ak to u jiných méně účinných typů ošetření bývá.

Druhá volba

Druhou volbou bývá odpaření CO2 laserem celé bradavice, až po její spodinu “kořínky“.  Zákrok je prováděn v lokální anestezii. Toto ošetření se však provádí, pouze není-li vhodé ošetření Light Sheer . Je náročnější na odhojení a omezí klienta při běžných aktivitách (jedná-li se o lokalitu plosek nohou, kde je výskyt nečastější). Zhruba týden po zákroku je místo kryto obvazem a nedoporučují se sportovní aktivity (plavání,běh…), vhodná není sauna, solárium. Menší obtíže může činit i chůze, místo je citlivé.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz