i-Pulse™ reprezentuje významný pokrok v technologiích intenzivního pulsního světla – přináší několik výhod oproti existujícím konvenčním přístrojům. To vše od expertů, kteří dali vzniknout celé oblasti technologií na bázi světla v počátku 90tých let a kteří byli vždy v popředí tohoto odvětví. Patří jim autorství celé řady patentů světelné terapie a jejich produkty byly první, které získaly certifikát americké FDA pro neablativní redukci vrásek a laserové odstraňování akné. Patentovaná technologie umožňující vývoj menších, levnějších a bezpečnějších IPL systémů schopných aplikací na větších plochách kůže za výrazně kratší čas, než množství objemných konvenčních přístrojů. i-Pulse™ představuje novou generaci v odstraňování nežádoucího ochlupení, rejuvenace a celkové péče o pleť.

V konvenčních IPL přístrojích elektrický proud pulzuje výbojkou jako vlna: nejprve se zvyšuje, pak klesá. Výsledkem je neustálá změna výstupního vlnového spektra během každého pulsu výbojky. Na špičce pulsu je složení světelného spektra nevhodné pro zákrok a musí být odfiltrováno. Protože takto odfiltrováno, tj. pro zákrok nevyužito je značné množství energie výbojky, musí konvenční IPL přístroje používat neúměrně vysokých energií, i proto musí být tak velké.

Až teprve unikátní elektronika, kterou technologie i-Pulse™ využívá, zajistí, že elektrický proud protékající výbojkou je konstantní. Během doby trvání tohoto „pravoúhlého“ pulsu je výbojkou vytvářeno pouze a jenom vhodné spektrum bez nežádoucích změn barev světla. Výsledkem je možnost dosáhnout stejných efektů mnohem nižšími dávkami energie nastavenými na displeji přístroje, než je tomu u konvenčních IPL přístrojů. Technologie i-Pulse™ tak eliminuje potřebu těžkopádných přídavných filtrů.

iPulse - intenzivní pulsní světlo IPL (CYDEN), odstranění hemangiomů, pavoučů, žilekiPulse - intenzivní pulsní světlo IPL (CYDEN), odstranění hemangiomů, pavoučů, žilek
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz